Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Oktatásszervező

  • BrillBird
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Kézápolás – műkörömépítés szektorban előkelő helyet elfoglaló szuper Csapatunk új tagját keressük hosszú távra

pozícióba

Feladataid lesznek:

  • oktatóinkkal kapcsolattartás
  • oktatások (OKJ és továbbképzések) szervezése
  • új és meglévő Hallgatóinkkal személyes és telefonos kapcsolattartás
  • kapcsolódó adminisztráció pontos, precíz elvégzése

Fontos nekünk:

  • tudj és akarj jól kommunikálni szóban és írásban egyaránt
  • a határidők szigorú betartása ne okozzon gondot számodra
  • precizitás elengedhetetlen
  • szakirányú felsőfokú végzettség

Amit cserébe kínálunk:

  • kellemes, támogató légkört, mert itt tényleg szuper a Csapat
  • piacképes juttatási csomagot
  • az irodánk könnyen megközelíthető

Csapatunk a VI. kerületben tevékenykedik, ide várjuk leendő Kollégánkat is.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Oktatás / Képzés > Képzési asszisztens, Képzési szakértő, Oktatási szakértő, Tréning menedzser
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre