www.cvonline.hu

Oktatási csoportvezető (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1245 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Oktatási csoportvezető munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Képzésekkel kapcsolatos munkautasítások és formanyomtatványok koordinálása
  • Oktatási csapat munkájának megszervezése, felügyelete és fejlesztése
  • Oktatási anyagok elkészítése, fejlesztése, aktualizálása
  • Oktatások tervezése, megtartása és felügyelete
  • Produktív munkatársak oktatásának fejlesztése
  • Beszámolók, prezentációk készítése
  • Kompetenciamenedzsmenttel és tudásmenedzsmenttel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat felső vezetőivel, külső partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Termelő cégnél eltöltött minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Proaktív gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Oktatás / Képzés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő