Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Oktatásért felelős gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 10 napja lejárt

Oktatásért felelős gyakornok

Partnerünk oktatásért felelős csoportjába keres hosszú távra felelősségteljes, talpraesett gyakornokot, aki képes jól priorizálni és megbízhatóan, precízen végzi a munkáját!

Ha magadra ismertél, itt a lehetőség, jelentkezz!

A cégről:
Partnerünk egy nemzetközi helyszíni segítségnyújtó rendszert fejlesztett ki, hogy végrehajtsa a Care Szolgáltatások innovatív, mindennapi vízióját a jól szervezett szolgáltatói hálózat segítségével.

Feladatok:

  • oktatásokért felelős csoport teljeskörű támogatása,
  • álláshirdetések szövegezése,
  • önéletrajzok előszűrése, telefonos előinterjúk lebonyolítása,
  • diákszövetkezetekkel folyamatos kapcsolattartás,
  • interjúk, megbeszélések szervezése,
  • oktatási anyagok gyártása,
  • oktatások szervezése, előkészítése,
  • adminisztrációs feladatok ellátása (toborzás, kiválasztáshoz, oktatások terén).

TÉGED keresünk, ha:

  • rugalmas vagy és gyors tanulási készséggel bírsz,
  • kiváló kommunikációs és szervező készséggel rendelkezel,
  • nappali tagozatos hallgató vagy (HR szakirány előny)
  • van már tapasztalatod a toborzásban vagy a HR bármely területén.

Amit kínálni tudnak NEKED:

  • fejlődési lehetőség,
  • gyümölcsnap, különböző ajándékok,
  • céges rendezvényeken való részvétel (szülinap, karácsony, halloween, EA napok)
  • belső tréningek (Soft Skill tréningek, Coaching lehetőség),
  • BRING A FRIEND: ajánlási lehetőség, mellyel kisebb kereset-kiegészítés érhető el,
  • szükség esetén a nálunk töltött időt leigazoljuk a felsőoktatási intézmény felé,
  • lelkiismeretes munkavégzés esetén ajánlólevél

Munkaidő:

  • hétköznaponként 7 és 18 óra között

Szükséges nyelvtudás

  • Angol (Középfok)

Kiválasztásnál előnyt jelent

  • HR szakirány

Heti óraszám

  • 25 - 30 óra

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. kerület

Fizetés

  • Br. 1150-1350 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező, Ügyintéző
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre