Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Okostelefon csere

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

T-Systems telefoncsere projekthez keres lelkes diákokat december 20-ig Budapestre és Százhalombattára. A battai utazás nem a Te gondod lenne, minden reggel és délután céges busz vinne, neked csak ott kell lenned a buszmegállóban és felpattanni a buszra.

Feladatok:

  • Felhasználó fogadása, beazonosítása
  • Eszközének kikeresése, adminisztráció elvégzése
  • Felhasználói adatok átmásolása régi kiszülékről az újra (kontakt lista, média tartalmak)
  • Eszköz kiadása
  • Alapinformációk továbbadása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Betanítást követően önálló munkavégzés

Munkaidő:

Heti 20-30 óra közötti vállalás hétköznapokon, 9:00-17:00 óra között rugalmasan (4-6-8 órában) 2019.11.04-2019.12.20. között.

Munkavégzés helye:

Lesznek előre egyeztetett alkalmak, amikor vidéki telephelyeken lehet dolgozni, ahová autóval szállítanak majd Budapestről. Több napos vidéki munkavégzés esetén szállás is biztosítva lesz.

Amit nyújtunk

  • Bruttó 1025 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Azonnali kezdés

Előnyt jelent:

Angol nyelvtudás

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre