Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Office Manager

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Bradley, Edwards and Associates Kft.

A Bradley, Edwards & Associates Kft. több, mint 10 éve nyújt ügyfelei számára testreszabott ingatlankezelési szolgáltatásokat. Teljes körű megoldásokat kínálunk ügyfeleinknek az egyszerű ügyintézéstől a lakberendezésig, a bérbeadástól az értékesítésig.

Te is része szeretnél lenni egy dinamikus, professzionális csapatnak? Változatos munkát keresel? Akkor az alábbi munkakört csakis NEKED ajánljuk:

AZONNALI kezdéssel keresünk

OFFICE MANAGER (Irodavezető)

FŐBB FELADATOK:

  • Kapcsolattartás magyarországi és külföldi ügyfelekkel szóban és írásban
  • Karbantartások megszervezése és lebonyolítása
  • Kimutatások készítése
  • Pénztárkezelés (forint, deviza)
    • pénztárbizonylatok kiállítása
    • bejövő készpénzes számlák adminisztrációja
    • a cég dolgozóinak elszámoltatása
  • Iktatás, szállítói számlák adminisztrálása
  • Számlázás
  • CRM rendszerben történő adminisztráció
  • Takarítók és karbantartók munkájának napi szintű irányítása, koordinálása
  • Hirdetések feladása, frissítése, módosítása különböző weboldalakon
  • Tárgyalások szervezése, időpont egyeztetés
  • Szakmai vezető által kiadott eseti, és projekt feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precíz, proaktív munkavégzés
  • Ügyfélorientáltság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • Problémamegoldó képesség

ELŐNYT JELENT:

  • Spanyol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalap

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 8 órás, teljes munkaidő
  • Fix fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos munkaadói háttér
  • Változatos munka
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

EGYÉB RÉSZLETEK:

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület
Munkaidő: 9.00 - 17.45

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Irodavezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Irodavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre