Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Nyugdíjas pozíció - Felsővezetői asszisztens

Human Centrum Kft.
Régió: IV. kerület

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem. A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok:

  • Dokumentumok rögzítése
  • Felsővezető napi munkájának támogatása
  • Adatok rögzítése biztosítástechnikai alaprendszerbe

Elvárások:

  • Nyugdíjat igazoló szelvény és nyugdíjas törzsszám megléte
  • Legalább középiskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek megléte
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Munkaidő

Teljes állás, heti 40 óra/hét

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e.Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Helyek IV. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre