Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Nyugdíjas asszisztens

Régió: Zala
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.11.11.
Hirdetés azonosító: 1965571
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok:

  • Együttműködés a régió irodáival, vezetőivel
  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel
  • Álláshirdetések publikálása, social media felületek kezelése
  • Szervezési feladatok ellátása
  • Kapcsolódó adminisztráció elkészítése, az iroda napi munkájának aktív támogatása, riportok készítése

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, prezíc munkavégzés
  • MS Office programok (elsősorban Word és Excel) magabiztos ismerete, használata
  • Legalább középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Munkaügyi múlt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi

Amit kínálunk

  • Kreatív, változatos, felelősségteljes munka

További információ a 06 70 452 9058 számon vagy E-mail cím megjelenítése e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével.

Helyek Zala
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2018.08.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre