Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

NYOMDÁSZ

NYOMDÁSZ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.10.02.
Jelentkezési határidő: 2019.10.18.
NYOMDÁSZ
Ügyfelünk egy nemzetközi csomagolástervező és gyártó vállalat, mely közel 27 éve szolgálja ki ügyfeleit. A vállalat a világ 62 országában 145 gyártóüzemmel rendelkezik.

A Pest megyében működő üzemegységük kizárólag élelmiszeripari csomagolóanyagokat gyárt prémium sajt- és húskészítményekhez történő felhasználásra.
A nyomdaüzemükben, laminálónkban, tekercsvágóikban és tasakgyártó üzemükben készített fólia és tasak formátumú termékeikkel a teljes európai piacon jelen vannak.
A cég a következő féle csomagolási megoldásokat gyártja: felújítható, védő, térkitöltő, párnázó burkolás, habcsomagolás és papírcsomagoló rendszerek.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: NYOMDÁSZ

MŰSZAKOK, műszakrendnek megfelelően heti 4 vagy 3 munkanap (két szabad hétvége): 6.00 órától 18.00 óráig ÉS 18.00 órától 06.00 óráig

Feladatok:

  • A gépek beállítása, felügyelete. Az ismétlődő megrendeléseknél a megadott paraméterek SOP, SOC betartása,
  • A napi program ellenőrzése, a futó feladatok ellenőrzése,
  • Folyamatos gyártásellenőrzés (minőség és teljesítmény) a berendezésnél,
  • A klisék és raszterhengerek funkcionális felülvizsgálata,
  • Dokumentációk vezetése,
  • A termelési adatok rögzítése,
  • Meghibásodások, hiányosságok azonnali jelentése közvetlen felettesének,
  • Részvétel az új belépők betanításában,
  • Felelőssége az üzemi előírások betartása, különös tekintettel a veszélyes anyagokra vonatkozóan,
  • Felelőssége az ISO 9001, 14001, BRC, HACCP előírások és higiéniai rendszer betartása,
  • Minden egyéb, a vezetője által adott, munkakörébe illő, képzettségének és végzettségének megfelelő feladat ellátása.

Elvárások:

  • Nyomdász végzettség VAGY Legalább 3 év nyomdagépeken szerzett tapasztalat,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Flexo nyomdai gyakorlat.

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Könnyűipari mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Könnyűipari mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre