Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Nyomdai kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.03.26.
Jelentkezési határidő: 2018.08.14.

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Feladatok:

  • selejt válogatása
  • karton dobozok meghajtogatása
  • papírok csomagolása
  • egyszerű papírkiszedési feladatok

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • pontos, precíz munkavégzés
  • minimum heti 3-4 műszak vállalása kötelező
  • munka minimum fél évre való vállalása (szeptembertől is)

Munkaidő

  • hétfőtől vasárnapig 3 műszakban: 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00
  • munkakezdés előtt egy egy készségteszt megírására, illetve oktatáson való részvételre kerül sor

Amit kínálunk

  • bruttó 794 - 1429 Ft/óra (műszaktól függően)
  • hónap dolgozója program, mely során díjazzuk az adott hónap legjobban teljesítő diákját
  • folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
  • jó csapat, akikkel kellemesen telik a munkaidő
  • műszakokhoz igazított buszjáratok

Előnyt jelent:

  • minél több műszak vállalása

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra!

Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Energetika / Villamosság
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre