Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Nyomdai kisegítő - kiemelt bérezéssel

  • Exact Solutions Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 44 napja lejárt
Partnerünkről:

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalatunk KIEMELT BÉREZÉSSEL NYOMDAI KISEGÍTŐKET keres

Főbb feladatok, munkák:
  • Az emblémázásra előkészített termékek rendszerezése, előkészítése
  • Aróbb ajándéktárgyak, elsősorban pl. toll, tükör, öngyújtó, kulcstartó, irodai eszközök emblémázása UV nyomda technikával
  • A kezelt gépek műszaki beállítása, paraméterezése, felügyelete
  • Legyártott termékek folyamatos ellenőrzése
  • Kész termékek előkészítése szállításra
Elvárások:
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Munkájára igényes személyiség
  • Önálló munkavégzés a betanított folyamatok alapján
  • Terhelhetőség
  • Színlátás
Előny:
  • Szakmunkás vagy középfokú végzettség (műszaki előny)
  • Termelő, gyártó gépek beállításában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Grafikai programok alapfokú ismerete
Amit kínálunk:
  • Magyar tulajdonú cégnél, stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Biztonságos, modern munkakörnyezet
  • 2 műszakos munkarend (6:00 – 14:30; 13:30-22:00) hétfőtől péntekig
  • Műszakokhoz igazítva céges buszt biztosítunk Érd Stop Shoptól
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület, Campona utca 1 – Harbor Park
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezés fényképes önéletrajzzal
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Titkárnő
Aktiválás időpontja 2019.03.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre