Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Nyomdai kisegítő (Békéscsaba)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.11.17.
Hirdetés azonosító: 1659806

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Nyomdai kisegítő

Feladatok:

  • Géptől való elszedés, papírkiütés, kifejtés
  • Egyéb nyomdai folyamatokban való részvétel
  • Munkaeszközök rendeltetésszerű használata

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Legalább 2 műszak folyamatos vállalása
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Monotonitástűrés, terhelhetőség

Előny:

  • Jó kézügyesség
  • Békéscsabai lakhely

Amit a cég kínál:

  • Folyamatos munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Modern, tiszta környezet

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 731 3506-os telefonszámon keresztül kérhető.

Iratkozzon fel állásértesítőre