Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

NYILVÁNTARTÓ (honvédelmi alkalmazott, Budapest)

  • Magyar Honvédség
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

NYILVÁNTARTÓ

(honvédelmi alkalmazott, Budapest)

  • legalább 8 általános iskolai végzettség
  • betöltött 18. életév
  • cselekvőképesség
  • magyar állampolgárságú, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett
  • büntetlen előélet
  • állam elleni bűncselekmény miatt indult büntetőeljárás hatálya alatt nem álló

A jelentkezésnél előnyt jelent: ECDL, SAP rendszer ismerete

Egyéb elvárások:

  • monotónia tűrés,
  • pszichés terhelhetőség,
  • alkalmazkodás,
  • együttműködési készség,
  • felelősségvállalás,
  • határozottság,
  • kezdeményező készség.

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • személyügyi nyilvántartások naprakész vezetése
  • adatrögzítés
  • lekérdezések előkészítése

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier
  • felelősséget elismerő jövedelem
  • béren kívüli juttatási rendszer

Munkavégzés helye: Budapest

Beosztás betölthetősége: 2019. május 01-től.

Jelentkezés: A szakmai önéletrajz megküldésével folyamatosan.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre