www.cvonline.hu

Nyílászáró beépítő ( Ablak-, ajtóbeépítő ) - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Bayern

Munkavégzés helye: Németország (Bayern)

Munkakezdés ideje: azonnal

Több partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Ablak – és ajtó beépítőket

Az Ön feladata:

– ablakok, ajtók beépítése, cseréje

– árnyékolástechnikai berendezések beépítése, cseréje

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– munkatapasztalat (szakirányban)

– szakirányú végzettség

– saját autó

– önálló munkavégzés

– jó kommunikációs készség, csapatmunka, elszántság

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: br 10,13 Euró/óra + Auslöse (kiegészítő pénz) net 35 Euró/munkanap

– szállás a munkaadó által szervezett (350-450 euró / hó)

– túlórázási lehetőség

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Hibakereső technikus - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Beruházási projektmérnök - Esztergom körmyéke

T-HR Kft.

Komárom-Esztergom, Esztergom

Műszaki vezető - Újszász

T-HR Kft.

Jász-Nagykun-Szolnok