www.cvonline.hu

Nyersanyagmozgató-feladó

  • A hirdetés 1429 napja lejárt
Élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra

Feladatok:
  • A nyersanyagok kézi hidraulikus emelővel történő szállítása a nyersanyagraktárból az előkészítő vonalakhoz,
  • a vonalakon dolgozók nyersanyaggal történő folyamatos ellátása,
  • a felhasznált nyersanyagok mennyiségének pontos dokumentálása,
  • üres göngyölegek raklapokra történő összerakása és a göngyölegtárolóba történő kiszállítása,
  • az üzemi rend, üzemi higiénia, termékbiztonság, munka- és tűzvédelmi előírások betartása.
Elvárások:
  • OKJ targoncavezetői engedély,
  • alapfokú végzettség (8 osztály),
  • monotónia tűrés,
  • gyors, precíz munkavégzés,
  • csapatszellem,
  • megfelelés esetén egészségügyi kiskönyvre lesz szükség
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 2 műszakos munkarend: 7:00-16:00
  • 15:00-01:00
  • Heti 5 nap hétfő és szombat között.
  • Túlóra várható!
  • Munkavégzés helye:
  • Gyál (kijutás egyénileg!)
  • többműszakos munkarend és a túlóra miatt ajánlott autóval közlekedni.
  • Fizetés: fix bruttó órabér + műszakpótlék + teljesítmény bónusz + cafeteria
  • Kezdés: azonnal
  • Referencia kód: ENF-01
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Helyek Gyál
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2013.12.19.