Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Nyersanyag beszerző

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Szigetvár, Baranya

Hozzáadva: 2019.06.24.
Jelentkezési határidő: 2019.06.21.

Baranya megyei Megbízónk részére hirdetünk felvételt

munkakörbe.

Feladatok, amelyben az Ön szakértelmére számítanak:

  • Nyersanyag termeltetéshez kapcsolódó vetésterv kialakítása a feldolgozó üzem vezetője által megállapított nagyságrend szerint
  • Termelőkkel való kapcsolattartás, új partnerek felkutatása
  • Termeltetéshez szükséges vetőmag beszerzése, vetőmag forgalmazókkal való kapcsolattartás
  • Termeltetéshez kapcsolódó dokumentumok, iratok kezelése
  • Termeltetett szántóföldi zöldségfélék termőhelyi szemlézése, feldolgozásra való meg nem felelés esetén termelésből való kizárása
  • A feldolgozásra termeltetett szántóföldi zöldségfélék betakarításának a nyersanyag feldolgozó üzembe való beszállításának megszervezése, ütemezése
  • A nyersanyag beszállítók termeltetési szerződésben foglaltak szerinti értékelése

Elvárásaink, amelyek az állás betöltéséhez szükségesek:

  • Agrármérnök végzettség
  • Minimum 5 éves termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó, eredményorientált szemlélet
  • Prioritási és csapatszervezési készség
  • Többrétű folyamatok, események egyidejű követésének képessége

Amit munkájáért cserébe a magáénak tudhat:

  • Stabil vállalati háttér egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Önállósággal, döntési felhatalmazással járó munkakör
  • Piaci szintű versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
Helyek Szigetvár
Baranya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Szállítási menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.05.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre