Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

NPI projektvezető /e-autó/

  • A hirdetés 31 napja lejárt

Pozíció leírása:

Új gyártórendszer tervezése, folyamatos fejlesztése egy elektromos autókhoz termékeket gyártó vállalat számára;
Kapcsolattartás a mérnökséggel, logisztikával, minőségüggyel, a luxemburgi program menedzserrel;
Gyártáshoz szükséges létszám tervezése, tréningigények HR felé kommunikálása;
E kompresszor gyártásához szükséges dokumentumok elkészítése, elkészíttetése;
A projekttel kapcsolatos kimutatások, beszámolók készítése;
A vállalat termelési rendszerének való megfelelés.

Követelmények:

Mérnöki végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Hasonló munkakörben szerzett 3 éves tapasztalat
Autóipari tapasztalat
Projekt szemlélet
Felhasználói szintű MS Office ismeret

Munkavégzés helye:

Nógrád megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat angol nyelven várjuk.
Tárgy mezőben: E-autó, projektvezető, gyártásindító
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-0259 (Kiss Bernadett).

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés, juttatási rendszer
Rendkívül érdekes feladatok, kihívás, egy új terület megismerése

Iratkozzon fel állásértesítőre