www.cvonline.hu

NPI PROJEKTVEZETŐ (13-8849)

Hozzáadva: 2018.08.20.
Jelentkezési határidő: 2018.08.29.

Humanfield header

Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

NPI PROJEKTVEZETŐ

(13-8849)

pozícióba.

Feladatok:

  • Projektek vezetése az új termék bevezetése kapcsán,
  • Egy fő projektmérnök vezetése,
  • Együttműködés az érintett részlegekkel, Idő- és költségvetési tervek kidolgozása,
  • Gyártási dokumentumok készítése (FMEA),
  • Gyártósorok optimalizálása TPS módszer alapján.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, automatizálás szakirányú mérnöki végzettség),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: autóipari vagy elektronikai tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a
„13-8849”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök, Elektromérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás, Termeléselemző, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre