www.cvonline.hu

NPI projektmérnök

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.02.11.
Jelentkezési határidő: 2018.02.21.
Hirdetés azonosító: 1358066

Gyártás területén szerzett mérnöki tapasztalattal keresünk új kollégát multinacionális partnerünk Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei bővülő gyártóüzemébe.

A projektmérnök feladatai:

  • Teljes projektfelelősség a termék transzfer, gyártásba való bevezetés (New Product Introduction) és fejlesztés területén
  • A termék bevezetésével kapcsolatos előkészítés, folyamatkövetés és folyamatos egyeztetés az érintett társosztályokkal, külföldi kollégákkal
  • A transzfer folyamatok nyomon követése, javaslatok kidolgozása kapacitás-és folyamatfejlesztési kérdésekben
  • A projektek kivitelezésének biztosítása

Legfontosabb elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Erős kommunikációs és szervezési készség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság
  • Nemzetközi projektek koordinációjában szerzett tapasztalat, illetve AutoCAD/ SolidWorks programok ismerete előnyt jelent

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a Link megjelenítése oldalunkon.

Keywords: Project Management, Project Engineering, Project Coordination, New Product Introduction, Customer Communication, NPI, Rampup, Ramp-up, Transfer