Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

NPI Projekt Mérnök (Tatabánya régió)

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Gyártási folyamatok ellenőre megtervezése, új termékek bevezetése;
Gyártósorok telepítésének/átalkításának támogatása;
PC-k (SQL, NI, HMI), PLC tesztek, validációk és gyártóeszközök SW jellegű támogatása;
Új gép installálási projektekben részvétel;
Risk analízisek készítése;
Új termékbevezetéseknél különböző gyártási koncepciók kidolgozása;
Gépbeszállítókkal műszaki tárgyalások levezetése;
PFMEA-k készítése;
Lean projektekben részvétel;
Kb. 5-8%-ban külföldi utak vállalása (EU, USA).

Követelmények:

Villamosmérnöki VAGY mechatronikai mérnöki végzettség
Aktív angol nyelvtudás, napi szinten kell használni
Sr. mérnöki tapasztalat
PLC, SQL, HMI, NI (vagy-vagy) területen tapasztalat
Control sw ismeret (Siemens, Allen-Bradley)
Elektronikai tudás
Szenzortechnikai ismeret

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye (Tatabánya régió)

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!
Tárgy mezőben: NPI Projektvezető (Tatabánya régió)
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/9430259 (Kiss Bernadett).

Amit nyújtunk

High-tech technológia
Fejlődési lehetőség / nemzetközi véráramban lesz a kolléga
Felelősségteljes munkakör
Motiváló bérezés és cafeteria, bejárás támogatása

Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
NPI Projekt mérnök (Tatabánya régió)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A vevői igények fogadása és köz...
Bicske

Projekt mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Projekt mérnök

Starjobs Magyarország

Projekt mérnökmunkatársat keresünk nemzetközi p...
Oroszlány