Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

NPI mérnök

  • RecruIT Kft.
  • Fejér
  • A hirdetés 48 napja lejárt

NPI mérnök

Cégjellemzők:

Partnercégünk a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Jelenleg a Hőszivattyú szelep gyártóterületükre keresünk új kollégát.

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Feladatok:

  • Gép és eszközbeszállítók koordinálása és támogatása, árajánlatok kérése
  • Új termék bevezetésének koordinálása szorosan együttműködve a gyártással
  • Árajánlatok, jelentések, összefoglalók készítése
  • Meglévő és újonnan bevezetésre kerülő termékek fejlesztése, szorosan együttműködve a PD mérnökkel
  • Új termékek bevezetése a gyártásba
  • Összeszerelő gyártósorok, berendezések felügyelete
  • Gyártási mutatók fejlesztése (hatékonyság, selejtarány, minőség, BTS)
  • Termék váltások bevezetése, gyártósori megvalósítása

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezési és problémamegoldó képesség
  • Utazásra való hajlandóság

Előny:

  • Gyártástámogatási, folyamatmérnöki tapasztalat
  • Lean technikák ismerete
  • Gépgyártási/ tervezési tapasztalat
  • Megmunkálási tapasztalat
  • Autóipari minőségbiztosítási ismeretek

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség a szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Helyek Fejér
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre