www.cvonline.hu

NPI mérnök (Tatabánya)

  • A hirdetés 70 napja lejárt

Pozíció leírása:

Vevői árajánlat kérések technikai részleteinek kidolgozása
Új termékek gyártási folyamatának kidolgozása, dokumentálása és bevezetése a gyártásba illetve gyártásirányítási rendszerbe (NPI)
Vevői mintagyártás előkészítése és kivitelezésének felügyelése
Futó termékek gyártásti folyamatának elemzése és fejlesztése
Meglévő termékek változásának felkövetése (ECR)

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség
Min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Határozott, magabiztos fellépés

Előny:

Adatátviteli/távközlési ismeretek
Kábelkonfekcionálás területén szerzett tapasztalat
AutoCad ismeretek
Német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380}

Értékelt kvalitások