Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

NPI Beszerző

Sanmina - SCI Magyarország Kft.
Régió: Komárom-Esztergom, Tatabánya

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.05.18.

keressük egymást! fogyatékosság-barát munkahely

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft.Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel.

Fő feladatok:

  • A termeléshez szükséges alapanyagok ( NPI ) beszerzése a vevői igényekkel összhangban.
  • Részvétel az NPI projekt meetingeken
  • Új termék bevezetése a beszerzés oldaláról és a beszerzési adatok rendszeres ellenőrzésének elvégzése.
  • Alkatrész adatok használhatóságának ellenőrzése (együttműködve a Project mérnökséggel és a quality mérnökökkel), kapcsolattartás a vevővel, gyártókkal, adatok bevezetése az elektronikus nyilvántartó rendszerbe
  • Árajánlat kérés, első rendelések kiküldése
  • Az első mintadarabok megszervezése és ellenőrzése
  • Beszerzési adatok bekérése, ellenőrzése, kapcsolattartás a beszállítókkal, vevővel, tisztázatlan kérdések egyeztetése, beszerzési adatok bevezetése az elektronikus nyilvántartó rendszerbe
  • Beszerzési információk átadása a beszerzőknek a zökkenőmentes alkatrészbeszerzés érdekében.
  • A beszerzők és a quality támogatása az alkatrészekkel kapcsolatos kérdésekben és anyagproblémák kezelésében
  • Rendszeres adatellenőrzés, hiányzó adatok pótlása, eltérések (pl. Ár, Szállítási Idő) egyeztetése, intézkedések kezdeményezése feloldásukra
  • ECO-k kezelése és nyomonkövetése
  • Az árazási folyamat betartása, költségcsökkentő lehetőségek keresése, részvétel PPV-t javitó akciókban
  • A Vevő igényeinek megfelelően az anyagok újrarendelése és az anyagkészlet folyamatos nyomonkövetése (NPI fázis végéig)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban
  • MS office ismeret

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Versenyképes bér
  • Sok egyéb dolgozói juttatás, kedvezmények
  • Albérlet támogatás
  • Kiváló bejárás támogatás
  • 21 éves stabil növekvő cég
  • Biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tréningek
  • Helyben, ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Amerikai multinacionális munkakultúra

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre