Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Network Architect - System Validation (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.12.25.
Hirdetés azonosító: 1611191
lejárt
FELADAT

Architectként elvárásunk feléd a Deutsche Telekom AG Platform követelményeinek megfelelően új termékek integrációja, validálása és a teszteredmények előállítása („System Under Test“). A pozícióban lehetőséget biztosítunk számodra a legmoderneb Cisco, Juniper, Huawei, Adtran eszközökkel kísérletezni új hálózatok tervezése kapcsán, távolról elérve egy óriási - cutting edge eszközökkel felszerelt - Telekom telephelyet. Technológiai kulcsszavak: BNG, MSAN, LNS.

Feladatok:

  • Teszt szenáriók teljes körű definiálása, előkészítése (High and low level lab design), nyomon követése, teszteredmények validálása és dokumentációja
  • Teszt- és mérőeszközök valamint a laborinfrastruktúra követelményeinek meghatározása és tesztautomatizálás scriptek által
  • Gyártókkal és beszállítókkal (Cisco, Juniper, Huawei, Adtran) való kapcsolattartás, technikai egyeztetés
  • Hosszabb távon várható a hálózati tervezésbe való fokozatos bekapcsolódás
PROFIL
  • Cisco CCNP vizsga vagy azzal egyenértékű tudás ÉS releváns tapasztalat
  • Erős középfokú német vagy angol nyelvtudás (német nyelvtanulási hajlandósággal)
  • Nyitottság az új hálózati technológiák iránt
  • Pontos és alapos munkavégzés, tanulásra való hajlam, csapatmunka
  • Előny: Cisco CCNP-SP / Juniper JNCIA tudás, programozói ismeret, német nyelvtudás

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs
Iratkozzon fel állásértesítőre