www.cvonline.hu
Network Administrator - experienced (Debrecen/Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.01.19.
Hirdetés azonosító: 1191157
lejárt
FELADAT
  • Hálózatüzemeltető kollégák munkájának támogatása Komplex incidensek, change-ek, problem jegyek megoldásában való részvétel
  • Hálózattal kapcsolatos projektekben való részvétel
  • Készenlét ellátása
  • Jelentések készítése
PROFIL
  • Informatikai felsőfokú végzettség (hálózati specializáció)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • CCNP szintű tudás, 3-5 év hálózatokkal kapcsolatos munkatapasztalat
  • Önálló, kezdeményező, rugalmas
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Csapatjátékos
  • Erős tanulásra való hajlam
  • Proaktív
  • Alapos Cisco ismeretek
  • Előny: Checkpoint, Juniper, F5, ADVA ismerete

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
Rendszergazda (Debrecen)

HSA Kft.

Rendszergazda (Debrecen) Feladatok: A cég infor...
Debrecen

RÉSZLEGVEZETŐ - DEBRECEN

H&M Hennes & Mauritz Kft.

RÉSZLEGVEZETŐ A H&M-nél részlegvezetőként a...
Debrecen, Hajdú-Bihar

System administrator - Budapest (Referenciaszám: BV-2254)

Man at Work Kft.

Tasks: Monitor systems Administrate IT applicat...
Budapest, Pest