www.cvonline.hu
.NET szoftverfejlesztő (Debrecen) (INTS/11/22)

Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó

multinacionális partnercégünk számára keresünk

.NET szoftverfejlesztő munkatársat

 Feladatok:

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis tervezés, fejlesztés

 Elvárások:

  • Megbízható ismeretek az ASP.NET és a relációs adatbázisok területén
  • Visual Studio használata
  • MS SQL lekérdezés megírása
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

 Előnyt jelent:

  • Microsoft minősítéssel való rendelkezés
  • Ismeretek a Windows platform területén
  • Gyakorlati és elméleti ismeretek MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal
  • Felhasználói és/vagy fejlesztői tapasztalat SharePointtal
  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)
  • WPF vagy WCF tapasztalat

 Amit kínálunk:

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • MCPD vizsgák (ingyenes Microsoft képzések)
  • Céges rendezvények

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre