Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

.NET szakértő

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 160 napja lejárt

Partnerünk svájci tulajdonban lévő fejlesztő vállalat, mely a 13. kerületben található közel a WestEndhez. Frontend fejlesztőket keresünk hozzájuk erős Javascript tudással.

Feladatok:

  • end to end részt vennél a folyamatokban (tervezéstől a supportig)
  • fő feladatod az ügyfélkommunikáció, kevésbé a kódolás
  • egy nemzetközi csapat tagjaként dolgozhatsz kihívást jelentő projekteken
  • időnként külföldi utazásokon is részt vehetsz, ahol az ügyfelekkel találkoznál

Elvárások:

  • magabiztos a tudásod Microsoft technológiákban (.NET, MSSQL, MVC, Azure)
  • dolgoztál már legalább 3 évet fejlesztőként
  • agilis, proatív a hozzáállásod
  • erős középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálnak:

  • változatos projektek nemzetközi ügyfeleknek
  • versenyképes fizetés
  • magas cafetéria
  • bónuszkifizetés évi 2 alkalommal
  • családias, baráti csapat

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre