www.cvonline.hu

Net szakelőadó (ingatlan) (Budapest)

  • A hirdetés 79 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Net szakelőadó (ingatlan)

Helység
Budapest
Terület
Ingatlangazdálkodás, -hasznosítás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • A NET Zrt. felől beérkező megrendelések fogadása, ellenőrzése, nyilvántartása, adminisztratív feladatok ellátása.
  • A NET nyilvántartás területi adatainak naprakész vezetése, adatszolgáltatás a NET Zrt. felé.
  • Műszaki állapotfelmérések végzése, dokumentálása, szerződés szerinti teljesítése.
  • Műszaki felmérők napi munkavégzéséhez segítségnyújtás, folyamatos kapcsolattartás biztosítása.
  • A műszaki felmérők által beküldött műszaki állapotfelmérések elektronikus anyagainak ellenőrzése, tárhelyre történő feltöltése. Határidők nyomon követése; hiányzó felmérések bekövetelése.
  • Az üzemeltetett lakások hibajavításának kezelése, műszaki ellenőrzése; alvállalkozók ellenőrzése, ajánlatok összeállítása, ellenőrzése.
  • Havi teljesítésigazolások ellenőrzése.
  • A NET projekt keretein kívül eső tervezési feladatok, épületszerkezet vizsgálatok elvégzése.
  • A Nemzeti Eszközkezelő Zrt. 2011. évi CLXX. törvényben meghatározott ingatlanüzemeltetési feladatainak ellátása a 128/2012. (VI. 26.) Korm. rendelet alapján (NET-projekt).

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (mérnök diploma)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • 2 év szakterületen szerzett gyakorlat

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01/59-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.01.