Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

.Net fejlesztő

  • A hirdetés 21 napja lejárt

Bővülő Szoftverfejlesztői csapatunkba tapasztalt

.NET fejlesztőt

keresünk!

Téged keresünk, ha olyan nemzetközi csapatban szeretnél dolgozni, ahol folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek várnak rád. Az NI-ban olyan légkör fogad, ahol a mindennapokat az egymás iránti tisztelet, lendületesség, dinamikus, segítőkész  csapat és kihívással teli feladatok övezik.

Feladatok

  • 6-8 fős DevOps csapatban elosztott tesztelési rendszer fejlesztése, tesztelése és bevezetése .NET platformon
  • Vállalti alkalmazások fejlesztése és támogatása
  • Új szoftverek verziók folyamatos kiadásának biztosítása és támogatása
  • Új technológiák elsajátítása
  • Kapcsolattartás nemzetközi fejlesztői csoportokkal

Elvárások

  • Felsőfokú informatikus végzettség
  • Minimum 2 év .NET fejlesztői tapasztalat (C#)
  • OOP és SOLID betartása
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kezdeményező készség, nyitottság

Előnyt jelent

  • Rendszeradminisztrátori tapasztalat
  • Webes technológiák ismerete (Javascript, REST)
  • Unit teszt keretrendszer ismeretek
  • Git ismeret
  • Scrum/Agile ismeret
  • Adatbázis ismeretek

elivery, DevOps,

Application development, Deployment pipeline, devtools, VSTS, VSTest

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre