Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

.Net fejlesztő (vállalkozói státusz)

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 4 napja lejárt

ASP.Net fejlesztő (vállalkozói státusz)

Partnerünk egy budapesti központú, magán kézben lévő szoftverfejlesztő cég. Saját projektjeiken kívül partnereik számára fejlesztenek egyedi szoftvereket. Több területen vannak jelen mint például web- valamint mobil alkalmazások, IoT megoldások, Full stack fejlesztés, UX és grafikai tervezés. Fejlesztőik kivételesen magasszintű és változatos szakmai kompetenciákkal rendelkeznek, legtöbbjük 10+ éves szoftverfejlesztői tapasztalatot tudhat maga mögött.

Pozíció azonosító: B106BE

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Meglévő webes alkalmazások továbbfejlesztése a Scrum csapat tagjaként
  • Technikai tervezés feladatok
  • Kapcsolattartás a vezető fejlesztővel
  • Automata tesztek írása
  • Dokumentáció készítés

Elvárások

  • Legaláb 3 év C#, ASP.NET (.Net 4 vagy újabb) tapasztalat
  • MS SQL
  • Visual Studio
  • Angol alapfokú (írás, olvasás) nyelvtudás

Előny

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • ORM (Nhibernate vagy Entity Framework)
  • TDD

Egyéb információ

  • Izgalmas, hosszútávú projektek
  • Vállalkozói jogviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, mérnöki szemlélet
  • Project-alapú fejlesztés
  • Családias, barátságos légkör

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre