Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

.NET fejlesztő - diákmunka (IX. kerület)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Pest, Budapest, IX. kerület
  • A hirdetés 8 napja lejárt

.NET fejlesztő

Partnerünk 10 éve dinamikusan fejlődő vállalat, akik vállalati informatikai infrastruktúra üzemeltetésével, vállalatirányítási rendszerek bevezetésével és felügyeletével foglalkoznak.

Magyarország legnagyobb csomagautomata hálózatának informatikai rendszerét üzemeltetik és fejlesztik.

Légy Te is a csapatuk része, és jelentkezz hozzájuk .NET fejlesztő pozícióba!

Feladatok:

  • Dynamics ERP programozás
  •  .NET programozás
  • Dokumentáció készítés
  • Saját projektek és fejlesztési ötletek kidolgozása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Adatbázis ismeretek (SQL)
  •  .NET vagy C# ismeretek
  • 3 teljes nap vállalása

Amit a cég biztosít:

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Fél éve felújított fejlesztői iroda, frekventált helyen
  • Ergonomikus, modern munka környezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Saját képzések, tananyagok (Microsoft területen)

Munkaidő:
H-P: 09:00-17:00 óráig

Elvárások:
C# és SQL ismeret (tesztünkön elért legalább 55%-os eredmény)

Szükséges nyelvtudás:
Angol (Alapfok)

Kiválasztásnál előnyt jelent:
.NET középszintű ismerete

Heti óraszám:
24 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Fizetés:
Br. 1400-1530 Ft/ óra

Helyek Pest
Budapest
IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre