Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

.NET fejlesztő (B44CF)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 150 napja lejárt

.NET fejlesztő

Stabil piacvezető tulajdonosi háttérrel rendelkező partnerünk keres csapatába bővülés szempontjából .net fejlesztőt leginkább senior szintre, de ha talpraesett junior vagy is szívesen várják jelentkezésed.

Pozíció azonosító: B44CF
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Egy olyan felhő alapú (Azure) patikai szoftver fejlesztése C# (WPF)-ben, amely teljes körűen támogatja a patikák működését
  • Ügyviteli szoftver fejlesztése, új funkciókkal bővítése
  • Felhasználói interfész, üzleti logika valamint adatelérési réteg fejlesztése
  • Hibajavítás, tesztelés (részvétel az automatizált tesztek tervezésében, de már van tesztelő csapat)
  • Aktív tagja lenni a scrum csapatnak.

Tervek a cégnél, amelyek megvalósításában részt vehetsz:

  • patikai hálózatok kezelése / több partner patika egy felületen keresztül történő irányítása
  • szociális otthon kezelés – bizományos értékesítés támogatása
  • webshop kialakítás és integráció
  • megképződő patikai adatokból BI rendszer és elemző felületek készítése
    • termék ajánlások, értékesítés ösztönző programok támogatása
    • üzleti adatok, előrejelzések, vezetői döntéstámogatás
  • mobil applikáció illetve tablet-en működő felült fejlesztése
  • rendszer automatizmusok megtervezése és fejlesztés / automatikus rendelések és működés előrejelzések alapján
  • patikai robot rendszerek vezérlése

Elvárások

  • Microsoft Visual Studio és C# alapos ismerete
  • MS SQL Server és SQL nyelv alapos ismerete, adatbázis tervezési gyakorlat
  • Önállóság, minőség iránti elkötelezettség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, fejlett rendszerszemlélet
  • Angol közép szintű szövegértés, szakmai anyagok megértése

Előny

  • Rx (Reactive Extensions) ismerete
  • Ügyviteli rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Egészségügy vagy gyógyszerészet területén szerzett tapasztalat
  • Többrétegű szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (pl.: Scrum)
  • Verziókezelő (pl.: Subversion, GIT) és projekt mng. eszköz rutinszerű használata
  • T-SQL fejlesztői gyakorlat
  • Objektum orientált ismeret és UML modellezési képesség
  • Tesztelési módszerek (unit test, automated GUI test) ismerete, használata
  • Cloud technológiák (pl.: Azure) ismerete

Egyéb információ

  • Laza környezet
  • Belvárosi iroda
  • Rugalmasság
  • Stabil háttér
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.06.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre