Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

.NET Back-end Developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.03.
Jelentkezési határidő: 2018.10.03.
Hirdetés azonosító: 1764681
lejárt

Partnerünk egyedi megoldásokat nyújtó szoftverfejlesztő cég, nagyvállalati szférába, Magyarországra és külföldre egyaránt dolgozik. Piacvezető termékek fejlesztésére, izgalmas projektekre keresik .Net Back-end Fejlesztő kollégájukat.

A feladat:

  • REST API fejlesztés ASP.NET Web API – val.
  • Komplex business domain megértése és fejlesztése.
  • 3rd-party komponensek / API - k integrálása.
  • Éles incidensek kezelése és javítása.

Elvárások:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat.
  • NET (intranet és/vagy internet) és .NET fejlesztési tapasztalat.
  • REST API fejlesztésében szerzett tapasztalat.
  • SQL és NoSQL (Redis, MongoDB, RavenDB, Cassandra) programozásában szerzett tapasztalat.
  • Komplex , elosztott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Proaktív szemlélet.

Előnyök:

  • Git és Powershell tapasztalat.

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
. NET back-end fejlesztő

PBS International Kft.

Megye:   Budapest A pozíció leírása:   Back-end...
Budapest

Back-end fejlesztő

Randstad Hungary Kft.

Egy jelentős kereskedelmi platform fejlesztői c...
Budapest

Back-End fejlesztő

HSA Kft.