www.cvonline.hu

Nemzetközi számviteli munkatárs

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.12.17.
Hirdetés azonosító: 1198671
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Gyógyszeripari nagyvállalat megbízásából nemzetközi számviteli munkatársat keresünk.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

• Folyamatos kapcsolattartás nemzetközi kereskedelmi képviseletekkel, leányvállalatokkal

• Aktív részvétel külföldi szervezeti egységekkel kapcsolatos számviteli feladatokban

• Külföldi kereskedelmi képviseletek tranzakcióinak könyvelése és ellenőrzése

• Leányvállalati jelentések ellenőrzése, kapcsolt tranzakciók egyeztetése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági főiskola vagy egyetem)

• Minimum 1-3 év könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat

• Tárgyalási szintű, felsőfokú angol nyelvtudás

• Magas szintű Excel ismeret (függvények, pivot táblák)

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

• Társalgási szintű orosz nyelvtudás

• SAP ismeret

• Nemzetközi pénzügyi beszámolási standardokban (IFRS) való jártasság

• Magyar/IFRS mérlegképes könyvelői képesítés

Nyelvtudás:

Felsőfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik meghatározó gyógyszergyára, tevékenységük a gyógyszergyártás minden területére kiterjed a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és készgyógyszer-gyártáson át a kereskedelemig.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, 13. havi fizetés)

• Rugalmas munkarend

• Képzési lehetőségek

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.