www.cvonline.hu

Nemzetközi HR-asszisztens

  • A hirdetés 949 napja lejárt
Saját csapatunkba keresünk /elsősorban pályakezdő/ kollégát

Feladatok:
  • HR-tanácsadó kollégák munkájának erősítése, támogatása
  • Aktív részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatban
  • Önéletrajzok előszűrése, adatbázisba történő átvezetése, nemzetközi összekötő internet alapú Recruitment- Management- System napi szintű használata
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, főként telefonon és e-mail-en keresztül
Elvárások:
  • Befejezett HR-es közép, vagy felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett fél éves tapasztalat
  • Aktív, kommunikációs szintű minimum középfokú, folyékony német nyelvtudás (B1+)
  • Microsoft World, Excel program felhasználószintű ismerete (függvények alkalmazása)
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkavégzés, előrelépési lehetőséggel
  • Profi csoport tagjaként nemzetközi tapasztalat szerezhető, aktív német nyelvhasználattal
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, esetleg lap-top)
Munkavégzés helye:
  • Győr
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Preferáltan Győr, de rugalmas munkavégzési hely
Kapcsolat:
Fényképes, német nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk, illetve érdeklődhet a 70/6655- 741-es számon
Helyek Győr
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2015.07.10.