Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Nemzetközi gépkocsivezető

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Külföld, Budapest, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Munkavégzés helye: Külföld;Budapest;

Budapesti partnercégünk megbízásából keresünk Gépkocsivezető munkatársakat nemzetközi fuvarfeladatok végrehajtására.

Feladatok

  • nemzetközi, illetve belföldi fuvarfeladatok végrehajtása 40 tonnás szerelvénnyel

Elvárások

  • „C”, „E” kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bérezés
  • jól felszerelt, klímatizált kamion
  • hosszú megbízható munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezni elektronikusan, vagy a +36 30 682 1752-es telefonszámon lehet.

Helyek Külföld
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető, Kamionsofőr, Teherautósofőr
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre