www.cvonline.hu

Nemzetközi gépkocsivezető

  • A hirdetés 29 napja lejárt

Rutilli Adolfo Kft. - olasz tulajdonban, Magyarországon immár 20 éve a textil logisztikában sikeresen jelenlévő vállalat, új kollégákat keres nemzetközi járművezetői munkakörbe.

Feladat:
Nemzetközi közúti szállítmányozás Európa országaiban: Magyarország, Románia, Olaszország, Csehország, Szlovákia, Bulgária, Görögország, Franciaország, Spanyolország, Hollandia, valamint Belgium.

Elvárások:

  • Érvényes C+E kategóriás jogosítvány,
  • PÁV II-III
  • Digitális sofőrkártya
  • GKI igazolvány,
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízható személyiség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Fiatal járműpark (Scania, Volvo, Iveco)
  • Versenyképes fizetés: Alapbér+Napidíjas elszámolás
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil háttér, tőkeerős sikeres cég

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.

Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkocsivezető

Sáfrán és Társa Kft.

Azonnali felvétel „B” kategóriás Gépkocsivezető...
Kiskunlacháza, Pest, Budapest

Gépkocsivezető (Pécs)

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

MÁV-csoport MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Gépkoc...
Pécs, Baranya

Nemzetközi fuvarszervező

Teleki-Trans Kft.

Feladatok: Nemzetközi közúti fuvarok szervezése...
Debrecen, Hajdú-Bihar