www.cvonline.hu

NEMZETKÖZI GÉPJÁRMŰVEZETŐ

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Ha elege van a kilométer alapú fizetésekből és az üzemanyag fogyasztással összefüggő bérezésből, akkor váltson most! Napi díjas elszámolással, nemzetközi (Uniós) fuvarozással foglalkozó, budapesti telephelyű Waberer’s-es franchise cég stabil pénzügyi és fuvar piaci háttérrel keres folyamatos bővülése kapcsán tapasztalt

kollégákat, akár azonnali kezdéssel is.

AMIT NYÚJTUNK:

  • HOSSZÚ TÁVÚ KIEMELT, BIZTOS JÖVEDELEM!
  • Otthonlét igény szerint
  • Nincs normarendszer
  • 58 eurós napi díj + alapbér
  • Új, korszerű, állóklímás, folyamatosan megújuló gépjárműpark (EURO 5 EEV-s és EURO 6-os DAF, MAN, Volvo, Mercedes). Európa egyik legfiatalabb, legmodernebb flottája. Egész Európát lefedő szervíz hálózattal
  • Stabil munkahely
  • Dinamikus és jól szervezett csapatmunka. Segítőkész irányítók
  • Biztos pénzügyi, kereskedelmi és műszaki háttér
  • 561/2006/EK és AETR rendeletek szerinti munkavégzés

ELVÁRÁSOK:

  • „E” kategóriás jogosítvány
  • PÁV I. vagy PÁV II. vagy PÁV III. igazolás
  • Belföldi és Nemzetközi árufuvarozói igazolvány, vagy GKI
  • Érvényes útlevél
  • Betöltött 21. életév
  • Digitális gépjárművezető kártya

Folyamatos felvétel!

JELENTKEZZEN MOST:
Slezák Tibor ügyvezetőnél: a + 36 (30) 5253172-es telefonszámon vagy a lenti e-mail címen.

Helyek Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Gépjárművezető, Gépkocsivezető, Kamionsofőr
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.19.
Egyéb hasonló állások Önnek
HR gyakornok (nemzetközi toborzó)

EUWORK Kft.

A HR, a pszichológia, az emberi erőforrás mened...
Budapest, Pest

Gépjárművezető, szerződéses katonai jogviszonyba

Magyar Honvédség

Gépjárművezető, szerződéses katonai jogviszonyb...
Pest, Budapest

Gépjárművezető, szerződéses katonai jogviszonyba (Hódmezővásárhely)

Az ellátandó fontosabb feladatok: szállítási fe...
Hódmezővásárhely, Csongrád