Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

NEMZETKÖZI GÉPÉSZ SZERVIZMÉRNÖK (14-9514)

HumanField Kft.
Régió: Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Budapest, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Vas, Veszprém, Zala, Külföld

Hozzáadva: 2019.07.18.
Jelentkezési határidő: 2019.08.01.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

NEMZETKÖZI GÉPÉSZ SZERVIZMÉRNÖK

(14-9514)

pozícióba.

Feladatok:

  • Karbantartások megtervezése, megszervezése és végrehajtása,
  • Nagyobb karbantartási munkák esetén a munkafolyamatok helyszíni koordinálása,
  • Hibakeresés és javítási munkák elvégzése,
  • Szervizjelentések készítése,
  • Kapcsolattartás a külföldi anyacéggel és ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Ipari berendezések, gépek karbantartásában, szervizelésében szerzett tapasztalat,
  • Rendszeres külföldi utazások vállalása.

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jövedelem és juttatási csomag (90-100 € napidíj),
  • Laptop,mobiltelefon,
  • Ingyenes angol nyelvi képzés,
  • Egészségbiztosítási csomag,
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye: Országos, illetve világszerte.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9514”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre