Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.
Ügyfelünk egy több, mint 8 éve sikeresen működő és rohamtempóban növekvő, közúti és tengeri szállítmányozásra, komplex logisztikai szolgáltatások nyújtására szakosodott vállalat.
Bővülő csapatukba keresnek szakembert, Budapest határában fekvő irodájukba az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Nemzetközi fuvarozási ajánlatkérésekre megoldások, árajánlatok kidolgozása
  • Megfelelő fuvareszközök biztosítása, fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése
  • Alvállalkozói flotta kiépítésében, naprakészen tartásában való aktív részvétel
  • Meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, ügyfélkör bővítése
  • Sofőrök teljesítményének folyamatos ellenőrzése, vezetési és pihenőidők betartatása, járművezetők elszámoltatása
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, nyitott, barátságos, megbízható személyiség

Előnyök:

  • Felsőfokú vagy szakirányú (preferáltan logisztikai területen szerzett) végzettség
  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Piacon egyedülálló bérezés
  • Havi bónusz rendszer
  • Céges autó lehetőség
  • Céges telefon és notebook használat
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások
  • Karrier lehetőség
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat biztosítja az inspiráló környezetet

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Szállítmányozás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium
Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre