Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

  • Kelet-Trans 2000 Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Kelet-Trans 2000 Kft. logisztikai szolgáltató cég közúti részlegre keres Debreceni irodájába munkatársat

munkakörbe teljes munkaidőben.

Rólunk:

A Kelet-Trans 2000 Kft. az Észak-Alföldi régió logisztikai életének egyik meghatározó szereplője.  Az ukrán határ melletti elhelyezkedése miatt a FÁK országaiból érkező áruféleségekre specializálódott, átrakás, rakodás, raktározás, szállítás, szállítmányozás.
További információ: Link megjelenítése

Feladatok:

  • Partnerekkel való kapcsolattartás, meglévő tenderek kiszolgálása
  • Nemzetközi fuvarok szervezése
  • Alvállalkozók irányítása
  • Egyéb cégcsoportokkal (raktár, pénzügy stb.. ) való kapcsolattartás
  • Dokumentációk, szakmai program, nyilvántartások vezetése

Feltételek:

  • Nemzetközi fuvarszervezés területén szerzett valós tapasztalat
  • Minimum középfokú szakirányú végzetség
  • Legalább egy idegen nyelven (angol, német, olasz)  tárgyalóképes írásbeli és szóbeli tudás (német nyelv előny!)
  • Magabiztosság
  • Ambíció
  • Rugalmasság
  • Legalább 1-3 évig tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jövedelem
  • Fiatalos munkahely Debrecen jól megközelíthető irodaházában
  • Laptop, mobiltelefon

Azon tapasztalt kollegák jelentkezését várjuk, akik kellő rátermettséget éreznek magukban arra, hogy saját személyes karrierjük építése mellett cégünket szakmai tapasztalataival támogassa, képviselje.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetés igény megjelölésével lehet.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási projekt menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német, Olasz
Aktiválás időpontja 2019.06.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre