Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest
  • A hirdetés 100 napja lejárt
Budapesti logisztikai partnercégünk részére keresünk nemzetközi fuvarszervező kollégát!
• Árajánlatok, kalkulációk elkészítése
• Saját fuvareszközök optimális kihasználásának biztosítása
• Fuvarigényekre megoldások találása
• Üres átállások csökkentése, járatok optimalizálása
• Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, ügyfelekkel, alvállalkozókkal
• Együttműködés, és kapcsolattartás a logisztikai területen dolgozó kollégákkal
• Esetenként személyes találkozók, tárgyalások lebonyolítása

Elvárás

• Logisztikai végzettség
• Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
• Magabiztos társalgási szintű angol nyelvhasználat
• Számítástechnika gyors, rutinszerű felhasználói ismeret

Előny:
• Egyéb nyelvismeret
• Szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
• Piaci kapcsolatok

Amit nyújtunk

• Versenyképes bércsomag
• Széleskörű egyéb szociális és jóléti juttatások
• Inspiráló, modern munkakörnyezet
• Vidám csapat
• Folyamatos képzési lehetőség

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai szakértő
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Work4you

Nemzetközi és belföldi fuvarozással foglalkozó ...
Hajdú-Bihar, Sáp

Trenkwalder Kft

Fuvarszervezés, teljes körű szervezési feladato...
Veszprém

Fuvarszervező

Bíró Zrt.

Bíró Kertészeti és Kereskedelmi Zrt Dísznövény-...
Szigetszentmiklós, Pest, Budapest