Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.19.
Jelentkezési határidő: 2018.09.01.

Budapesti logisztikai partnercégünk részére keresünk nemzetközi fuvarszervező kollégát!

Pozíció leírása / Job description

• Árajánlatok, kalkulációk elkészítése
• Saját fuvareszközök optimális kihasználásának biztosítása
• Fuvarigényekre megoldások találása
• Üres átállások csökkentése, járatok optimalizálása
• Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, ügyfelekkel, alvállalkozókkal
• Együttműködés, és kapcsolattartás a logisztikai területen dolgozó kollégákkal
• Esetenként személyes találkozók, tárgyalások lebonyolítása

Elvárások / Requirements

• Logisztikai végzettség
• Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
• Magabiztos társalgási szintű angol nyelvhasználat
• Számítástechnika gyors, rutinszerű felhasználói ismeret

Előny:
• Egyéb nyelvismeret
• Szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
• Piaci kapcsolatok

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes bércsomag
• Széleskörű egyéb szociális és jóléti juttatások
• Inspiráló, modern munkakörnyezet
• Vidám csapat
• Folyamatos képzési lehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai szakértő
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Nemzetközi fuvarszervező - Pápa

Man at Work Kft.

Feladatok: Saját fuvareszközök optimális kihasz...
Pápa, Veszprém

Fuvarszervező

Taktatrans Kft.

Fuvarszervező Nemzetközi fuvarozással foglalkoz...
Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Quami Személyzeti Tanácsadó Kft.

Komplett hűtős, normál, túlméretes és túlsúlyos...
Szeged, Biatorbágy, Csongrád, Pest