Ugrás a tartalomra

Nemzetközi fuvarszervező - Pápa

Feladatok:

  • Saját fuvareszközök optimális kihasználásának biztosítása
  • Fuvarigényekre megoldások találása
  • Üres átállások csökkentése, járatok optimalizálása
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, ügyfelekkel, alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Min. Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előny)
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • 2 műszakos munkarend vállalása (7:00-16:00; 12:00-20:00)

Előny:

  • Logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Lakóhely Pápán vagy 25 km-es vonzáskörzetében

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Veszprém megye - Pápa

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi árufuvarozó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Egyéb információk:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre. Részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Pápa
Veszprém
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása