Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező - Budapest

  • A hirdetés 31 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Árajánlatok, kalkulációk elkészítése. Saját fuvareszközök optimális kihasználásának biztosítása. Üres átállások csökkentése, járatok optimalizálása. Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, ügyfelekkel, alvállalkozókkal. Együttműködés, és kapcsolattartás az egyéb területeken dolgozó kollégákkal. Esetenként személyes találkozók, tárgyalások lebonyolítása.

Végzettség:
Minimum középfokú logisztikai végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Legalább 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás "B" kategóriás jogosítvány

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Folyamatosan bővülő, szállítmányozással, logisztikával foglalkozó vállalat.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2017.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre