Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

NEMZETKÖZI ÉRTÉKESÍTŐ (14-9432)

HumanField Kft.
Régió: Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala

Hozzáadva: 2019.06.18.
Jelentkezési határidő: 2019.06.19.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

NEMZETKÖZI ÉRTÉKESÍTŐ
(14-9432)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása,
  • Felelősség német nyelvterületű országokért (Ausztria, Dél-Németország).

Elvárások:

  • Aktív német nyelvtudás,
  • Értékesítés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Cégautó benzinnel korlátlan magánhasználatra is.

A munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország, rendszeres utazások Ausztriába és Dél-Németországba

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9432”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.05.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre