www.cvonline.hu

Nemzetközi devizaforgalmi munkatárs

  • A hirdetés 965 napja lejárt

OTP Bank Nyrt

 munkakör betöltéséhez határozott időre munkatársat keres

Feladatok:

  • Nemzetközi ügyfélátutalások feldolgozása;
  • Levelezőbanki számlákhoz kapcsolódó bankközi fizetések feldolgozása;
  • Euró klíring- és elszámolórendszerekkel kapcsolatos egyeztetések lebonyolítása;
  • SWIFT üzenetek feldolgozása;
  • Bankközi költségelszámolások lebonyolítása;
  • Bizonylatmásolatok kezelése;
  • Kapcsolattartás fiókhálózattal és társterületekkel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Alapfokú angol nyelvismeret;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Alkalmazkodási képesség;
  • Nagy munkabírás.

Jelentkezési határidő: 2015. június 30.

Kérjük, hogy a Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.06.15.