Ugrás a tartalomra
NEMZETKÖZI ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER (14-9505)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

NEMZETKÖZI ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER
(14-9505)

pozícióba.

Feladatok:

  • Piackutatás és üzletfejlesztés világszerte,
  • Új kapcsolatok kiépítése és fenntartása külföldi gyártópartnerekkel, disztribútorokkal,
  • Piac- és konkurencia-elemzés, piaci trendek követése,
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztési és beszerzési részleggel,
  • Marketingkampányok, promóciók támogatása; kiállításokon, vásárokon való részvétel,
  • Rendszeres jelentés a menedzsment és a tulajdonosok felé.

Elvárások:

  • Nemzetközi piacokra történő üzletfejlesztés területén szerzett tapasztalat,
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások,
  • Kiemelten magas alapfizetés és juttatások,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Külföldi utazások a világ minden tájára negyed évente.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9505”-es referenciaszám feltüntetésével,

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása