Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Németül beszélő pénzügyi munkatárs

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest
  • A hirdetés 76 napja lejárt
Partnerünk a világ egyik vezető telekommunikációs szolgáltatásokat nyújtó vállalata, az Egyesült Királyságban és világszerte több, mint 170 országban nyújt szolgáltatásokat.
Küldetésük, hogy hozzájáruljanak az ügyfelek hatékonyabb kiszolgálásához és egy globális szemléletmódhoz.
Ha Te is dolgoznál egy ilyen klassz cégnél, jelentkezz!

- Ellátja, illetve intézi a gazdasági szervezet könyvelési, beszámolási, ellenőrzési és egyéb számviteli feladataival kapcsolatos teendőket
- nyilvántartja a megrendeléseket és szerződéseket
- érkezteti, majd formailag és tartalmilag ellenőrzi a beszállítói számlákat
- összegyűjti a számla mellékleteit, előkészíti a számlát az utaláshoz, majd továbbítja a könyvelésre

Elvárás

- angol és német nyelvtudás
- gazdasági végzettség vagy szakirányú tapasztalat
- analitikus gondolkodás
- proaktivitás

Amit nyújtunk

- családbarát munkakörülmények
- kimagasló fizetés
- béren kívüli juttatás
- fejlődési lehetőségek

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Németül beszélő ügyfélkapcsolati munkatárs (Debrecen)

IT Services Hungary Kft.

Informatikai, hálózati hibák regisztrálása és k...
Debrecen

Németül beszélő ügyfélkoordinátor

Randstad Hungary Kft.

A világ egyik legnagyobb olaj- és gázvállalata ...