Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Németül beszélő asszisztens

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

VECSÉSI munkahelyre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a Megrendelővel és munkatársaival a munkakörhöz kapcsolódó feladatokat érintő kérdésekbe
  • Gyártásra kiadott alkatrészek műszaki, minőségi átvétele
  • Kiszállítás előtti egyeztetés a javításra, gyártásra vonatkozóan
  • Szállítás megrendelése, nyomonkövetése
  • Szállításhoz kapcsolódó dokumentációk kezelése, nyilvántartása

Elvárások:

  • Magabiztos német nyelvtudás (napi szintű használat szóban és írásban)
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office alkalmazás szintű ismerete (Excel, Word), levelezőrendszer ismerete
  • Rendszerszintű, kreatív gondolkodás
  • Terhelhetőség, rugalmasság, csapatmunkában való részvétel
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt szívesen fogadjuk

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Inspiráló munkakörnyezet
Helyek Vecsés
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.04.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre