Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Német nyelvű ügyfélkapcsolattartó Night and Weekend 7/24

  • CPL JOBS
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 15 napja lejárt

A CPL Integrated Services globális service desk szolgáltatóként támogatja nemzetközi, multinacionális partnereit 18 idegen nyelven, informatikai kérdésekben. 2011 óta igyekszünk egy stabil, kiszámítható és fejlődési lehetőségekben gazdag munkahelyet teremteni dolgozóinknak miközben ügyfeleinknek a lehető legmagasabb minőségű szolgáltatást nyújtjuk.
Erőfeszítéseinknek köszönhetően 2015 és 2016 években is megnyertük a Közép-Kelet-európai Shared Service Centres gála díját „Legjobb Munkáltató”kategóriában.
CSATLAKOZZ HOZZÁNK, MINT

Német nyelvű ügyfélkapcsolattartó

Night and Weekend 7/24 -  JO-1510-318665

Feladatkör:

  • Professzionális segítségnyújtás ügyfelek és partnercégek számára telefonon valamint emailben
  • Ügyfelek kéréseinek teljesítése, reklamációinak kezelése
  • Hirtelen jött problémák elhárítása
  • Kapcsolattartás külső és belső nemzetközi partnerek munkatársaival a mindennapokban német nyelven
  • Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenység részletes adminisztrációja
  • Együttműködés cégen belül más részlegekkel
  • Belső tréningeken, képzéseken való részvétel
  • Munkaidő: 7/24 (hétvégi és éjszakai munkavégzés)

Elvárások:

  • Középfokú német és angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Segítőkészség, problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és karrier építési lehetőség Magyarország egyik vezető multinacionális cégénél
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria és bónusz)

Lokáció: Budapest, XI. kerület

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.07.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre