Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Német nyelvű szakmai asszisztens (14256)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: III. kerület

Hozzáadva: 2019.06.13.
Jelentkezési határidő: 2019.06.28.

Napi feladatok:

Német nyelvű szakmai dokumentáció (szoftver kezelési útmutatók, szakmai cikkek, egyéb marketing anyagok, szórólapok, prospektusok stb.) fordítása angol vagy magyar nyelvről németre.

Szoftver német fordítás karbantartása, nyelvi lektorálása.

Terméktámogatás nyújtása meglévő ügyfeleinknek e-mailen és telefonon keresztül.

Kapcsolattartás németországi ügyfelekkel e-mailen és telefonon keresztül, együttműködésben a cég értékesítési és üzletfejlesztési kollégáival.

Egyéb, német nyelvű tartalmak készítése: narráció oktatóvideókhoz, tartalom közösségi média csatornákra, hírlevelek stb.

A cég által alkalmanként készített online webinar előadásaiban, illetve oktató videóiban való szereplés arccal, hanggal.Elvárások:

Anyanyelvi szintű német nyelvtudás.

Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés.

Precíz, önálló munkavégzés.Ajánlatunk:

A munka elvégzéséhez szükséges képzés és támogatás.

Fiatal csapat, jó hangulatú munkahely.

Egy felelősségteljes munka, amit a magadénak érezhetsz.

Helyek III. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre